تعمیر گیربکس هوندا با شش ماه ضمانت

تعمیر گیربکس هوندا با شش ماه ضمانت
Rate this post

تعمیر گیربکس اتوماتیک هوندا

اگر گیربکس اتوماتیک هوندا شما دچار اشکال شده و نیاز به تعمیرکار ماهر و متخصص و البته با قیمت مناسب و با ضمانت قطعات و خدمات دارید ما در کنار شما هستیم.

با ما تماس بگیرید و برای تست و عیب‌یابی رایگان به تعمیرگاه مراجعه کنید تا با عیب‌یابی دقیق و تعمیر گیربکس هوندا به همراه تحویل 48 ساعته و ضمانت کامل قطعات و خدمات با خیال راحت خودرویتان را سالم تحویل بگیرید.

تعمیر گیربکس هوندا

گیربکس، وسیله تحویل نیروی خودرو هوندا است و تا زمانی که نیروی موتور از گیربکس به چرخ ها منتقل نشود، خودرو حرکت نخواهد کرد. تعداد زیادی دنده داخل جعبه دنده هستند که این دنده ها توان خروجی را برای عملکردهای مختلف، از رانندگی با سرعتپایین تا شتاب و بهینهسازی راندمان سوخت، تامین می کنند حال اگر هر یک از بخش های گیربکس آسیبی ببینند، عملکرد کل سیستم مختل خواهد شد و باید با مراجعه به تعمیرگاه، مشکل را برطرف کرد. در ادامه مطلب همراه شما هستیم تا برای تعمیر گیربکس هوندا راهنمایی تان کنیم. 

در هنگام خرابی گیربکس هوندا چه مشکلی پیش می آید 

زمانی که گیربکس خودرو خراب باشد، خودرو ممکن است حرکت نکند یا دنده تعویض نشود و یا حتی ممکن است حین رانندگی، قدرت خودرو کم شود. این مشکلات جدی هستند و حتما باید با مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی، مشکل گیربکس عیب یابی شده و برطرف شود. 

آیا تعمیر یا تعویض گیربکس هوندا به صرفه است 

هزینه تعمیرات خودروهای خارجی همچون هوندا نسبتا زیاد است مخصوصا قطعه های مهمی از جمله گیربکس، در صورت آسیب دیدگی ممکن است هزینه زیادی را روی دست صاحب خود بگذارند. 

همین موضوع باعث شده است که بعضی از صاحبان خودری هوندا بپرسند آیا تعمیر گیربکس به صرفه است؟ باید گفت که در تعمیرات گیربکس، تمام قطعات بررسی می شوند و قطعات آسیب دیده با قطعات جدید جایگزین می شوند اما مهم است که به تعمیرگاهی مطمئن مراجعه کنید تا از اصل بودن قطعات استفاده شده و همچنین کیفیت خدمات تعمیرات آنها مطمئن شوید.

تعمیرکاران تعمیرگاه گیربکس هادیلو برای تعمیر گیربکس هوندا و دیگر خودروها، سعی بر این دارند که قطعات آسیب دیده را تعمیر کنند اما به شکلی اصولی و حرفه ای نه اینطور که بعد از چند ماه دوباره نیازمند تعمیر باشند، بدین طریق در هزینه های تعمیرات صرفه جویی خواهد شد اما اگر آسیب دیدگی گیربکس جزئی نباشد و نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، باید قطعات تعویض شوند که در این صورت نیز از قطعات اصل استفاده خواهد شد. 

تعمیر گیربکس هوندا چند ساعت طول می کشد؟

زمان بر بودن فرایند تعمیر گیربکس هوندا بستگی به میزان آسیب دیدگی دارد اما برای برداشتن و نصب گیربکس حداقل به 6 ساعت زمان نیاز است. 

علت خرابی گیربکس اتوماتیک هوندا 

خرابی گیربکس هوندا می تواند می تواند با علائمی همچون سر خوردن، صداهای غیرعادی، نشتی روغن از زیر خودرو وخود را نشان دهد. تعویض دنده با صداهای عجیب نیز یکی از علائم نشان دهنده آسیب دیدگی گیربکس می باشد همچنین در صورت کم شدن سطح روغن داخل گیربکس یا کهنه شدن آن، بوی سوختگی را حس می کنید که می بایست برای بررسی دقیق تر به مکانیک مراجعه نمایید. 

معرفی تعمیرگاه هادیلو برای تعمیر گیربکس هوندا 

اگر برای برای تعمیر گیربکس هوندا به دنبال تعمیرگاهی مطمئن و با سابقه هستید، تعمیرگاه هادیلو می تواند انتخاب مناسبی باشد. از ویژگی های این تعمیرگاه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • تعمیرکاران حرفه ای و متخصص 

تعمیرکاران حاضر در تعمیرگاه هادیلو، از مهارت، تجربه و تخصص لازم برای تعمیر خودروهای خارجی و داخلی برخوردار هستند و با بررسی خودرو، مشکلات و عیب های آن را به راحتی تشخص می دهند. 

  • دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته 

برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک هوندا و همچنین تعمیر گیربکس این خودرو از دستگاه ها و ابزارآلات پیشرفته استفاده می شود تا خدمات ارائه شده بهترین کیفیت را داشته باشند. 

  • قیمت مناسب 

هزینه تعمیر گیربکس هوندا در تعمیرگاه هادیلو بسیار مناسب است و شما رضایت کامل خواهید داشت. 

  • گارانتی 

خدمات تعمیرات ارائه شده توسط تعمیرگاه هادیلو دارای گارانتی می باشند و اطمینان خاطر به مشتری داده می شود که خدمات ارائه شده از کیفیت لازم برخوردار می باشند. 

  • امکان مشاوره تلفنی

برای عیب یابی و اطلاع از حدود هزینه های تعمیرات می توانید به صورت تلفنی با تعمیرگاه تماس بگیرید و توسط تعمیرکاران مشاوره شوید.

تعمیر گیربکس انواع خودرو هوندا

برای تعمیر گیربکس خودروهای هوندا از جمله تعمیر گیربکس هوندا ۱۲۵، تعمیر گیربکس هوندا ۲۰۰، گیربکس هوندا کلیک، xl گیربکس هوندا، گیربکس هوندا آکورد ۲۰۱۳، گیربکس هوندا سیویک، گیربکس هوندا اکسل ومی توانید به تعمیرگاه هادیلو مراجعه کنید و متناسب با مدل خودرو شما، خدمات تعمیرات ارائه خواهد شد.

همیشه به یاد داشته باشید که داشتن یک ماشین اتوماتیک سالم نیازمند رسیدگی مداوم است پس:

  • حتما به علایمی مثل تقه زدن گیربکس، زوزه کشیدن جعبه دنده، گاز هرز خوردن و … ماشین توجه داشته باشید و هرگونه تغییر در صدا و سرعت و تعویض دنده و دور موتور را جدی بگیرید چرا که ادامه رانندگی با گیربکس معیوب قطعا موجب آسیب بیش‌تری به گیربکس و در نتیجه تحمیل هزینه‌های بسیار بالا برای شما می‌شود. پس در اولین فرصت  در صورت دیدن علایم مشکل در گیربکس اتوماتیک خود به تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.
  • در فواصل توصیه شده حتما نسبت به تعویض روغن گیربکس اقدام کنید و در صورت کم شدن سطح روغن و نشتی روغن گیربکس خود، حتما به دنبال علت نشتی روغن باشید.
  • سعی کنید تا ملاحظات مربوط به رانندگی با گیربکس اتوماتیک را رعایت کنید که می‌توانید در مقلات سایت با آنها آشنا شوید.

آیا خودمان می‌توانیم گیربکس اتومات را تعمیر کنیم؟

این نکته را در نظر داشته باشید که عملکرد گیربکس در عملکرد کل خودرو بسیار تاثیر‌گذار است پس توصیه ما این است که حتما این کار را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید. چرا که تعمیرکار ماهر است که با استفاده از تجارب بالایی که دارد ایراد گیربکس اتومات شما را به درستی تشخیص داده و به درستی تعمیر کند. علاوه براین تعمیر گیربکس نیاز به ابزار‌آلات تخصصی و کامل دارد تا بتوان قطعات رو به درستی تعمیر کرد.

تعویض روغن گیربکس به صورت دستی بهتر است یا با دستگاه‌های تمام اتوماتیک؟

تعویض روغن گیربکس به روش دستی که معمولا رایج‌تر است دارای ایراداتی است که از جمله می‌توان به این اشاره کرد که در تعویض دستی گاها در برخی خودروها امکان خارج کردن تمام روغن کهنه وجود ندارد و همیشه مقداری از روغن سوخته داخل گیربکس می‌ماند. ولی دستگاه‌های تمام اتوماتیک تمام روغن کهنه و سوخته را از گیربکس خارج کرده و روغن سالم را جایگزین آن می‌کنند. تعمیرگاه هادیلو نیز دارای دستگاه تمام اتوماتیک تعویض روغن گیربکس اتوماتیک می‌باشد.

آیا روغن گیربکس دستی با روغن گیربکس اتوماتیک فرق دارد؟

بله روغن این دو نوع گیربکس با هم فرق بسیار دارد. شاید ساده‌ترین پاسخ به این سوال این باشد که روغن دنده (واسکازین) مخصوص خودروهایی با گیربکس دستی و روغن گیربکس مخصوص خودروهایی با گیربکس اتوماتیک است. پس دقت کنید که روغن مصرفی این گیربکس‌ها با هم تفاوت بسیاری دارند. حتما روغن مناسب گیربکس خودروی خود را استفاده کنید.

چند لیتر برای تعویض روغن گیربکس نیاز است؟

مقدار روغن گیربکس برای تعویض، بستگی به مدل هر خودرو دارد و ممکن است بین 6 لیتر روغن تا 9 لیتر روغن جدید برای تعویض بسته به مدل خودرو نیاز باشد. البته به این نکته توجه کنید که گاهی در برخی خودروها اگر تعویض روغن به صورت دستی انجام شود، چون امکان خالی کردن تمام روغن کهنه از گیربکس وجود ندارد و همیشه مقداری از روغن کهنه داخل گیربکس باقی می‌ماند پس ممکن است روغن کمتری را برای تعویض (در مقایسه با زمانی که روغن را با دستگاه تمام اتوماتیک عوض میکنیم) نیاز داشته باشد. چون در تعویض روغن با دستگاه تعویض تمام اتوماتیک، کاملا روغن کهنه از گیربکس خارج می‌شود، روغن سالمی که توسط دستگاه به گیربکس تزریق می‌شود دقیقا معادل گنجایش واقعی گیربکس است و به همین خاطر ما به شما تعویض روغن گیربکس با دستگاه تمام اتوماتیک را توصیه می‌کنیم.

هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک و دنده‌ای چقدر است؟

هزینه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه تمام اتوماتیک برای تمامی خودروها در تعمیرگاه هادیلو ۳۰۰ الی  ۳۵۰ هزار تومان است (در سال ۱۴۰۲) .

قیمت هر لیتر روغن گیربکس اتوماتیک هم بسته به برند ایرانی و یا خارجی و نوع روغن برای هر ماشین متفاوت است که تقریبا از لیتری ۱۰۰ هزار تومان تا لیتری ۴۰۰ هزار تومان در بازار موجود است(در سال ۱۴۰۲).

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

هزینه تعمیرات گیربکس بسته به اینکه علت بروز مشکل در گیربکس خودرویتان چه باشد متفاوت است و برآورد هزینه بعد از پیدا کردن علت ایراد و میزان خرابی گیربکس و قطعه معیوب صورت میگیرد. برای اطلاع از جزئیات دقیق حتما با تست و عیب‌یابی رایگان به صورت حضوری به تعمیرگاه مراجعه کنید.

آیا خودمان می‌توانیم شیربرقی را تعویض کنیم؟

تشخیص خرابی و تعویض شیربرقی یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و دقت و ابزارهای مخصوص دارد. بنابراین حتما آن را به یک تعمیرگاه مجهز و مطمئن بسپارید.

هزینه تعویض شیربرقی چقدر است؟

به نسبت هر خودرو میتوان گفت که تعویض شیربرقی هزینه نسبتا بالایی دارد.

تعویض شیربرقی خودرو چقدر زمان می‌برد؟

تعویض شیربرقی حدود دو روز زمان نیاز دارد که البته همیشه باید میزان شلوغ بودن تایم یک تعمیرگاه را هم در نظر داشته باشید.

آیا خودمان می‌توانیم ایراد تقه زدن گیربکس را رفع کنیم؟

تشخیص علت تقه زدن گیربکس کاری تخصصی است که در موارد بسیار با دستگاه هم قابل تشخیص نیست و این مهارت و تجربه تعمیرکار ماهر است که علت دقیق این تقه زدن را پیدا کند.

هزینه رفع ایراد تقه زدن گیربکس چقدر است؟

نمیتوان به طور دقیق هزینه را برآورد کرد چون بستگی به این دارد که علت تقه زدن گیربکس چه باشد و تعیین هزینه بعد از تشخیص علت زوزه کشیدن است.

تعمیر تقه زدن گیربکس چقدر زمان می‌برد؟

باز هم بستگی به علت این ایراد بستگی دارد برای مثال اگر مربوط به روغن گیربکس باشد، یک ساعت زمان نیاز دارد برای تعویض ولی اگر ایراد از داخل گیربکس باشد به دو روز زمان نیاز دارد.

آیا خودمان می‌توانیم گاز هرز خوردن گیربکس را درست کنیم؟

تشخیص علت گاز هرز خوردن یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و دقت و ابزارهای مخصوص دارد. بنابراین حتما آن را به یک تعمیرگاه مجهز و مطمئن بسپارید.

هزینه درست کردن گاز هرز خوردن گیربکس چقدر است؟

هزینه رفع ایراد به علت آن بستگی دارد برای مثال اگر ایراد از کمبود روغن باشد، هزنیه کمتری دارد به نسبت اینکه ایراد ناشی از خرابی ساعت گیربکس باشد. تعیین هزینه تعمیر بعد از پیدا کردن علت بروز ایراد است.

تعمیر گاز هرز خوردن چقدر زمان می‌برد؟

باز هم بستگی به علت بروز این ایراد بستگی  دارد و بسته به علت آن بین یک ساعت تا سه روز زمان می‌برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.