تعمیر گیربکس نیسان با شش ماه ضمانت

تعمیر گیربکس نیسان با شش ماه ضمانت
3/5 - (2 امتیاز)

تعمیرات گیربکس نیسان اتوماتیک

اگر گیربکس اتوماتیک خودروی نیسان شما دچار اشکال شده و نیاز به تعمیرکار ماهر و متخصص و البته با قیمت مناسب و با ضمانت قطعات و خدمات دارید ما در کنار شما هستیم.

 

اگر گیربکس خودروی نیسان شما دچار اشکال شده است و اختلالاتی را نشان می دهد، لازم است به کمک یک تعمیرکار ماهر و متخصص مشکل به وجود آمده در گیربکس را برطرف کنید. تعمیر گیربکس نیسان در تعمیرگاه هادیلو با قیمت مناسب و تضمین کیفیت انجام می گیرد و شما می توانید با مراجعه به این تعمیرگاه، از خدمات تخصصی تعمیر گیربکس بهره مند شوید. در ادامه این مطلب به بررسی تعمیر گیربکس نیسان پرداخته خواهد شد.

با ما تماس بگیرید و برای تست و عیب‌یابی رایگان به تعمیرگاه مراجعه کنید تا با عیب‌یابی دقیق و تعمیر 48 ساعته و ضمانت کامل قطعات و خدمات با خیال راحت خودرویتان را سالم تحویل بگیرید.

تعمیر گیربکس نیسان تینا
تعمیر گیربکس نیسان تینا

علائم خرابی گیربکس نیسان 

خرابی و مشکلات گیربکس نیسان، علائم و نشانه هایی را به همراه دارد که شما با دیدن این علائم به راحتی می توانید متوجه خرابی گیربکس شوید و برای برطرف کردن آن اقدام کنید. برخی از نشانه های خرابی گیربکس نیسان عبارتند از :

 • پایین آمدن قدرت ماشین
 • بیشتر شدن لرزش و تکان خوردن خودرو
 • لرزش گیربکس
 • داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس
 • کاهش ناگهانی سرعت اتومبیل
 • احساس لرزش در خودرو هنگام شتاب گرفتن
 • محدود شدن دور موتور و قدرت خروجی ع
 • وض نکردن دنده در هنگام بالا رفتن دور موتور
 • نشت روغن گیربکس
 • سوختگی روغن گیربکس
 • شنیدن صدای زوزه از گیربکس
 • و
تعمیر گیربکس نیسان تینا
تعمیر گیربکس نیسان تینا

هزینه تعمیر گیربکس نیسان 

هزینه تعمیر گیربکس نیسان با توجه به نوع و مدل خودرو، نوع گیربکس و هزینه قطعات آن تعیین می شود اما آنچه که بیشترین تاثیر را روی قیمت تعمیرات می گذارد، مقدار کار است. تعمیرکار پس از بررسی گیربکس، مشکلات و خرابی های آن را با هزینه حدودی تعمیرات به شما اعلام می کند و اگر مشکلی نداشتید، کار تعمیرات را آغاز می کند.

برای اطلاع از هزینه تعمیر گیربکس نیسان وانت، تعمیر گیربکس نیسان دیزل، تعمیر گیربکس نیسان وانت زامیاد، تعمیر گیربکس نیسان پیکاپ ومی توانید با تعمیرگاه هادیلو تماس بگیرید.

سرویس های مراقبتی گیربکس نیسان 

برای آنکه گیربکس خودروی نیسان شما سالم کار کند و نیازی به تعمیرات مداوم نداشته باشد، بهتر است سرویس های دوره ای و مراقبتی آن را به طور منظم انجام دهید. در بازدید های دوره ای گیربکس نیسان، برخی معایب آن تشخیص داده می شوند و با رفع آنها، از گسترده شدن مشکل جلوگیری خواهد شد.

طی بازدید دوره ای، تعمیرکار مواردی همچون سطح روغن، کیفیت روغن، ظاهر گیربکس ورا بررسی می کند و اگر مشکلی وجود داشته باشد، برطرف خواهد کرد.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک نیسان 

روغن گیربکس تاثیر بسیاری بر عملکرد بهتر گیربکس دارد و شما باید از سلامت و مقدار روغن داخل گیربکس مطمئن باشید. در صورت کهنگی و سوختن روغن گیربکس، قطعات گیربکس به خوبی روغن کاری نخواهند شد و با ساییده شدن بر روی یکدیگر به مرور زمان فرسوده می شوند.

برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک نیسان می توانید به تعمیرگاه هادیلو مراجعه کنید و از خدمات با کیفیت استفاده نمایید.

تعویض فیلتر روغن گیربکس اتوماتیک نیسان 

فیلتر روغن گیربکس، کثیفی های احتمالی موجود در گیربکس را جدا می کند تا باعث مشکلی در عملکرد قطعات گیربکس نشوند. به همین خاطر اگر مشکلی برای فیلتر روغن پیش بیاید، ممکن است روغن گیربکس کثیف شود و سپس در عملکرد قطعات اختلال ایجاد شود پس ضروری است که فیلتر روغن به طور منظم تعویض شود.

تعمیر گیربکس نیسان پیکاپ
تعمیر گیربکس نیسان پیکاپ

رانندگی درست برای سلامت گیربکس اتوماتیک نیسان

برای سلامت گیربکس اتوماتیک خودروی نیسان خود، رانندگی درست و اصولی داشته باشید. اینکه شما چطور از خودرو استفاده می کنید، تعیین می کند که چه فشاری بر گیربکس وارد می شود و طول عمر آن چقدر خواهد بود.

حرکت با سرعت و شتاب زیاد، گاز و ترمز های مکرر، حرکت با بار سنگین در جاده های پر پیچ و خم ومی توانند روی طول عمر گیربکس خودرو تاثیر بگذارند پس تا جایی که امکان دارد یکنواخت و آرام حرکت کنید.

آیا خودمان می‌توانیم گیربکس اتومات نیسان را تعمیر کنیم؟

این نکته را در نظر داشته باشید که عملکرد گیربکس در عملکرد کل خودرو بسیار تاثیر‌گذار است پس توصیه ما این است که حتما این کار را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید. چرا که تعمیرکار ماهر است که با استفاده از تجارب بالایی که دارد ایراد گیربکس اتومات شما را به درستی تشخیص داده و به درستی تعمیر کند. علاوه براین تعمیر گیربکس نیاز به ابزار‌آلات تخصصی و کامل دارد تا بتوان قطعات رو به درستی تعمیر کرد.

تعویض روغن گیربکس به صورت دستی بهتر است یا با دستگاه‌های تمام اتوماتیک؟

تعویض روغن گیربکس به روش دستی که معمولا رایج‌تر است دارای ایراداتی است که از جمله می‌توان به این اشاره کرد که در تعویض دستی گاها در برخی خودروها امکان خارج کردن تمام روغن کهنه وجود ندارد و همیشه مقداری از روغن سوخته داخل گیربکس می‌ماند. ولی دستگاه‌های تمام اتوماتیک تمام روغن کهنه و سوخته را از گیربکس خارج کرده و روغن سالم را جایگزین آن می‌کنند. تعمیرگاه هادیلو نیز دارای دستگاه تمام اتوماتیک تعویض روغن گیربکس اتوماتیک می‌باشد.

آیا روغن گیربکس دستی با روغن گیربکس اتوماتیک فرق دارد؟

بله روغن این دو نوع گیربکس با هم فرق بسیار دارد. شاید ساده‌ترین پاسخ به این سوال این باشد که روغن دنده (واسکازین) مخصوص خودروهایی با گیربکس دستی و روغن گیربکس مخصوص خودروهایی با گیربکس اتوماتیک است. پس دقت کنید که روغن مصرفی این گیربکس‌ها با هم تفاوت بسیاری دارند. حتما روغن مناسب گیربکس خودروی خود را استفاده کنید.

چند لیتر برای تعویض روغن گیربکس نیسان نیاز است؟

مقدار روغن گیربکس برای تعویض، بستگی به مدل هر خودرو دارد و ممکن است بین 6 لیتر روغن تا 9 لیتر روغن جدید برای تعویض بسته به مدل خودرو نیاز باشد. البته به این نکته توجه کنید که گاهی در برخی خودروها اگر تعویض روغن به صورت دستی انجام شود، چون امکان خالی کردن تمام روغن کهنه از گیربکس وجود ندارد و همیشه مقداری از روغن کهنه داخل گیربکس باقی می‌ماند پس ممکن است روغن کمتری را برای تعویض (در مقایسه با زمانی که روغن را با دستگاه تمام اتوماتیک عوض میکنیم) نیاز داشته باشد. چون در تعویض روغن با دستگاه تعویض تمام اتوماتیک، کاملا روغن کهنه از گیربکس خارج می‌شود، روغن سالمی که توسط دستگاه به گیربکس تزریق می‌شود دقیقا معادل گنجایش واقعی گیربکس است و به همین خاطر ما به شما تعویض روغن گیربکس با دستگاه تمام اتوماتیک را توصیه می‌کنیم.

تعمیر گیربکس نیسان جوک
تعمیر گیربکس نیسان جوک

هزینه تعویض روغن نیسان اتوماتیک و قیمت تعویض روغن گیربکس نیسان اتومات و دنده‌ای چقدر است؟

هزینه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه تمام اتوماتیک برای تمامی خودروها در تعمیرگاه هادیلو ۳۰۰ الی  ۳۵۰ هزار تومان است (در سال ۱۴۰۲) .

قیمت هر لیتر روغن گیربکس اتوماتیک هم بسته به برند ایرانی و یا خارجی و نوع روغن برای هر ماشین متفاوت است که تقریبا از لیتری ۱۰۰ هزار تومان تا لیتری ۴۰۰ هزار تومان در بازار موجود است(در سال ۱۴۰۲).

هزینه تعمیر گیربکس نیسان اتوماتیک و تعمیر نیسان رونیز چقدر است؟

هزینه تعمیرات گیربکس بسته به اینکه علت بروز مشکل در گیربکس خودرویتان چه باشد متفاوت است و برآورد هزینه بعد از پیدا کردن علت ایراد و میزان خرابی گیربکس و قطعه معیوب صورت میگیرد. برای اطلاع از جزئیات دقیق حتما با تست و عیب‌یابی رایگان به صورت حضوری به تعمیرگاه مراجعه کنید.

آیا خودمان می‌توانیم شیربرقی را تعویض کنیم؟

تشخیص خرابی و تعویض شیربرقی یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و دقت و ابزارهای مخصوص دارد. بنابراین حتما آن را به یک تعمیرگاه مجهز و مطمئن بسپارید.

هزینه تعویض شیربرقی چقدر است؟

به نسبت هر خودرو میتوان گفت که تعویض شیربرقی هزینه نسبتا بالایی دارد.

تعویض شیربرقی خودرو چقدر زمان می‌برد؟

تعویض شیربرقی حدود دو روز زمان نیاز دارد که البته همیشه باید میزان شلوغ بودن تایم یک تعمیرگاه را هم در نظر داشته باشید.

آیا خودمان می‌توانیم ایراد تقه زدن گیربکس را رفع کنیم؟

تشخیص علت تقه زدن گیربکس کاری تخصصی است که در موارد بسیار با دستگاه هم قابل تشخیص نیست و این مهارت و تجربه تعمیرکار ماهر است که علت دقیق این تقه زدن را پیدا کند.

هزینه رفع ایراد تقه زدن گیربکس چقدر است؟

نمیتوان به طور دقیق هزینه را برآورد کرد چون بستگی به این دارد که علت تقه زدن گیربکس چه باشد و تعیین هزینه بعد از تشخیص علت زوزه کشیدن است.

تعمیر تقه زدن گیربکس چقدر زمان می‌برد؟

باز هم بستگی به علت این ایراد بستگی دارد برای مثال اگر مربوط به روغن گیربکس باشد، یک ساعت زمان نیاز دارد برای تعویض ولی اگر ایراد از داخل گیربکس باشد به دو روز زمان نیاز دارد.

آیا خودمان می‌توانیم گاز هرز خوردن گیربکس را درست کنیم؟

تشخیص علت گاز هرز خوردن یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و دقت و ابزارهای مخصوص دارد. بنابراین حتما آن را به یک تعمیرگاه مجهز و مطمئن بسپارید.

هزینه درست کردن گاز هرز خوردن گیربکس چقدر است؟

هزینه رفع ایراد به علت آن بستگی دارد برای مثال اگر ایراد از کمبود روغن باشد، هزنیه کمتری دارد به نسبت اینکه ایراد ناشی از خرابی ساعت گیربکس باشد. تعیین هزینه تعمیر بعد از پیدا کردن علت بروز ایراد است.

تعمیر گاز هرز خوردن چقدر زمان می‌برد؟

باز هم بستگی به علت بروز این ایراد بستگی  دارد و بسته به علت آن بین یک ساعت تا سه روز زمان می‌برد.

 

برای تعمیر گیربکس نیسان، تعمیرگاه هادیلو را با سال ها تجربه در این زمینه به شما معرفی می کنیم. شما می توانید از مشاوره رایگان تعمیرگاه هادیلو بهره مند شوید و هر سوالی که راجع به هزینه ها و نحوه تعمیر گیربکس دارید، از تعمیرکاران بپرسید. سپس در صورت تمایل به تعمیر گیربکس خودروی خود، لطفا به صورت حضوری به تعمیرگاه تشریف بیاورید. آدرس و شماره تماس تعمیرگاه را می توانید در سای

همیشه به یاد داشته باشید که داشتن یک ماشین اتوماتیک سالم نیازمند رسیدگی مداوم است پس:

 • حتما به علایمی مثل تقه زدن گیربکس، زوزه کشیدن جعبه دنده، گاز هرز خوردن و … ماشین توجه داشته باشید و هرگونه تغییر در صدا و سرعت و تعویض دنده و دور موتور را جدی بگیرید چرا که ادامه رانندگی با گیربکس معیوب قطعا موجب آسیب بیش‌تری به گیربکس و در نتیجه تحمیل هزینه‌های بسیار بالا برای شما می‌شود. پس در اولین فرصت  در صورت دیدن علایم مشکل در گیربکس اتوماتیک خود به تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.
 • در فواصل توصیه شده حتما نسبت به تعویض روغن گیربکس اقدام کنید و در صورت کم شدن سطح روغن و نشتی روغن گیربکس خود، حتما به دنبال علت نشتی روغن باشید.
 • سعی کنید تا ملاحظات مربوط به رانندگی با گیربکس اتوماتیک را رعایت کنید که می‌توانید در مقلات سایت با آنها آشنا شوید.
 • برای تعمیر گیربکس اتوماتیک به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هادیلو مراجعه کنید.

تاریخچه نیسان

نیسان شرکت ژاپنی-چند ملیتی‌ست که در سال 1933 در یوکوهامای ژاپن متولد شد.  شرکتی که پیشینه‌ای به نام داتسون داشت و دیری نپایید که مانند بسیاری از شرکت‌های مطرح در این حوزه، شرکت خودروسازی اینفینیتی را به عنوان تولیدکننده‌ی انحصاری خودروهای لوکس خود، در امریکا راه‌اندازی کرد.
شهرت نیسان در سراسر دنیا، بابت ارائه‌ی خودروهای با کیفیت و محصولاتی‌ست که در آن، تکنولوژی به همراه نوآوری دست به تولید می‌زند. این یعنی  نیسان در هر محصولی که به بازار عرضه می‌کند، به خلق ایده‌های جدید می‌پردازد و هر خودرو در آن، نوید اتفاقی تازه را می‌دهد. خودروهای نیسان هم‌اکنون در 20 کشور جهان تولید می‌شود و در بیش از 160 کشور، خدمات پس از فروش این برند، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان است.
«قدرت از درون می‌آید» این عبارتی‌ست که برای تمام کارکنان نیسان، شعاری آشنا‌ست. به همین علت در این شرکت ژاپنی، خانم‌ها و آقایان، با ملیت‌های گوناگون و نحوه‌ی زندگی و عادات مختلف گرد هم آمده‌اند تا بهترین و با کیفیت‌ترین محصول را به مشتریان، ارائه کنند و در تسریع امور مشتری در بخش خدمات پس از فروش، کارآمد باشند. نیسان در سال 2012 به عنوان ششمین خودروساز بزرگ جهان شناخته شد. در سال 2015 نیز، با رقم بالای فروش خودروهای خود، توانست موقعیت خود را به عنوان یکی از شرکت‌های قدرتمند خودروسازی در سراسر دنیا تثبیت کند.
محققان نیسان درصدد خلق خودروهایی هستند که علاوه بر تنوع در شکل ظاهری، از فناوری‌ روز صنعت خودروسازی نیز بهره‌مند باشند. ایمنی، کیفیت، خلاقیت و نوآوری و رعایت استانداردهای صنعت خودروسازی پیوند محکمی را بین نیسان و جهان ایجاد می‌کند  و توجه ویژه و تحسین‌برانگیز این برند، به محیط زیست و تلاش مجدانه‌اش برای پایین آوردن میزان تولید آلایندگی توسط هر خودرو، تمایز نیسان را برای علاقمندان خود دوچندان می‌کند. به عبارتی دیگر هنگامی که شما خودروی نیسان را می‌رانید، در صلح و دوستی کامل با محیط‌زیست هستید.

منبع:www.jna-nissan.com

فهرست محتوا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه تماس با ما