خودرو مشتریان گیربکس

قطعا تمامی خودروها به مرور زمان دچار استهلاک شده و دچار افت کارایی شده و قطعات مصرفی آن به مرور خراب خواهند شد و شما به یک تعمیرکار ماهر و متخصص نیاز پیدا خواهید کرد  به ویژه اینکه اصولا در ایران وضعیت گارانتی شرکتی از طرف خودروسازها معنای واقعی خود را ندارند و شما به ناچار مجبور خواهید شد که به تعمیرکاران خصوصی برای تعمیر خودروی خود مراجعه کنید. از قسمت‌های حیاتی و بسیار مهم در کیفیت عملکرد خودرو در کنار موتور، گیربکس است. حتما مراقب عملکرد گیربکس اتوماتیک خودروی خود باشید و برای انجام کلیه تعمیرات گیربکس ما در کنار شما خواهیم بود.

در این صفحه خودروهای مشتریان ما را خواهید دید که همگی توسط تیم ما تعمیر شده‌اند. تمامی خودروهای تعمیر شده در این مجموعه دارای یک سال ضمانت کامل در قطعات نصب شده و همچنین خدمات تعمیری هستند که این یک ضمانت واقعی است و صرفا یک ادعای تبلیغاتی نیست.

مشتری عزیز اگر از ما خدمات مربوط به تعمیرگیربکس اتوماتیک را دریافت کرده‌اید، حتما هنگام تحویل خودرو برگه ضمانت ارايه شده را نگهداری کنید و مطمئن باشید که در صورت بروز مشکل از جانب ما، حتما با مسولیت پذیری کامل نسبت به آن اقدام خواهیم کرد.