تعمیر گیربکس ماکسیما

تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماکسیما

تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماکسیما

اگر گیربکس اتوماتیک ماکسیما شما دچار اشکال شده و نیاز به تعمیرکار ماهر و متخصص و البته با قیمت مناسب و با ضمانت قطعات و خدمات دارید ما در کنار شما هستیم.

با ما تماس بگیرید و برای تست و عیب‌یابی رایگان به تعمیرگاه مراجعه کنید تا با عیب‌یابی دقیق و تعمیر 48 ساعته و ضمانت کامل قطعات و خدمات با خیال راحت خودرویتان را سالم تحویل بگیرید.

درباره ماکسیما بیشتر بدانید:

این خودرو ساخت شرکت نیسان ژاپن است که بسیار خودروساز خوش‌نامی است. این خودرو از سال 1380 وارد ایران شد و توسط شرکت پارس خودرو این خودرو با کلاس بدنه سدان در ایران مونتاژ شد که هم مدل دنده‌ای و هم اتوماتیک دارد.

ویژگی‌های گیربکس اتوماتیک ماکسیما؟

ماکسیمای اتوماتیک دارای یک موتور 6 سیلندر با قدرت 200 اسب بخار است. گیربکس اتوماتیک ماکسیما 4 دنده است است و دیفرانسیل جلو می‌باشد.

روغن گیربکس اتوماتیک ماکسیما چه روغنی است؟

برندهای مختلفی برای روغن گیربکس ماکسیما استفاده می‌شود:

چند لیتر برای تعویض روغن گیربکس بی‌ام‌و x3 نیاز است؟

مقدار روغن گیربکس برای تعویض روغن ماکسیما به میزان 9 لیتر روغن جدید است. البته به این نکته توجه کنید که گاهی اگر تعویض روغن به صورت دستی انجام شود، چون امکان خالی کردن تمام روغن کهنه از گیربکس وجود ندارد و همیشه مقداری از روغن کهنه داخل گیربکس باقی می‌ماند پس ممکن است روغن کمتری را برای تعویض (در مقایسه با زمانی که روغن را با دستگاه تمام اتوماتیک عوض میکنیم) نیاز داشته باشد. چون در تعویض روغن با دستگاه تعویض تمام اتوماتیک، کاملا روغن کهنه از گیربکس خارج می‌شود، روغن سالمی که توسط دستگاه به گیربکس تزریق می‌شود دقیقا معادل گنجایش واقعی گیربکس است و به همین خاطر ما به شما تعویض روغن گیربکس با دستگاه تمام اتوماتیک را توصیه می‌کنیم.

همیشه به یاد داشته باشید که داشتن یک ماشین اتوماتیک سالم نیازمند رسیدگی مداوم است پس:

  • حتما به علایمی مثل تقه زدن گیربکس، زوزه کشیدن جعبه دنده، گاز هرز خوردن و … ماشین توجه داشته باشید و هرگونه تغییر در صدا و سرعت و تعویض دنده و دور موتور را جدی بگیرید چرا که ادامه رانندگی با گیربکس معیوب قطعا موجب آسیب بیش‌تری به گیربکس و در نتیجه تحمیل هزینه‌های بسیار بالا برای شما می‌شود. پس در اولین فرصت  در صورت دیدن علایم مشکل در گیربکس اتوماتیک خود به تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.
  • در فواصل توصیه شده حتما نسبت به تعویض روغن گیربکس اقدام کنید و در صورت کم شدن سطح روغن و نشتی روغن گیربکس خود، حتما به دنبال علت نشتی روغن باشید.
  • سعی کنید تا ملاحظات مربوط به رانندگی با گیربکس اتوماتیک را رعایت کنید که می‌توانید در مقلات سایت با آنها آشنا شوید.

گالری تصاویر تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماکسیما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Call Now Buttonدکمه تماس/ 8صبح الی 8 شب