تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیرات گیربکس اتوماتیک

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک هادیلو

امروز بیشتر از گذشته مردم به استفاده از خودروهای دنده اتوماتیک علاقه نشان میدهند که علت اصلی آن به روز شدن تکنولوژی اکثر خودروها و همچنین سهولت در رانندگی است. با افزایش خودروهای با دنده اتوماتیک نیاز به تعمیرگاه‌های تخصصی در زمینه گیربکس اتوماتیک بیش‌تر از قبل احساس می‌شود.

امروزه بیشتر از گذشته شاهد خودروهای با گیربکس اتوماتیک در خیابان‌های شهر هستیم و تولیدات جهانی خودروها نیز غالبا با امکانات دنده اتوماتیک است و آپشن گیربکس دنده‌ای به صورت گیربکس تیپترونیک قرار داده شده است تا خودروهای تولیدی هم حالت دنده‌ای و هم دستی را در کنار هم داشته باشند.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک
تعمیر گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک علاوه بر تمام مزایایی که دارد، نسبت به خودروهای با دنده دستی نیازمند دقت و حساسیت بیش‌تری است به همین دلیل نیاز به وجود تعمیرگاه‌ تخصصی جهت رفع ایرادات و نقص‌های به وجود آمده در گیربکس‌های با دنده اتوماتیک بیشتر از گذشته احساس می‌شود.

تمام تلاش این مجموعه براین بوده است که با بهره گیری از نیروی متخصص و ماهر و همچنین ابزار آلات بروز بتواند کلیه خدمات فنی در حوزه گیربکس اتوماتیک را پاسخگو باشد. ویژگی ما تست و عیب‌یابی رایگان و استفاده از قطعات مطمئن و اورجینال و ارائه ضمانت‌نامه هم برای قطعات و هم برای کیفیت خدمات است.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک

خودروهایی را در تعمیرگاه هادیلو تعمیر می‌کنیم:

 • تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی از جمله: بنز، بی‌ام‌و، تویوتا، هیوندا، کیا، مزدا، لکسوس، نیسان، آزرا، آئودی و …
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای ایرانی از جمله پژو، پرشیا، رنو
 • متاسفانه به دلیل عدم ارائه قطعات مطلوب برای خودروهای چینی از ارائه خدمات تعمیری برای خودروهای چینی معذوریم.

مشاوره و عیب‌یابی رایگان گیربکس اتوماتیک:

گیربکس اتوماتیک نیاز به مراقبت و حتی در صورت بروز ایراد نیاز به تعمیر به موقع برای جلوگیری از استهلاک بیشتر دارد. برای تشخیص ایراد و تعیین هزینه تعمیر گیربکس روش‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

 • مراجعه حضوری به تعمیرگاه برای عیب‌یابی سریع و دقیق با دستگاه
 • مراجعه حضوری به تعمیرگاه و تست خیابانی خودرو توسط تعمیرکار ماهر
 • مشاوره غیرحضوری از طریق تلفن و شبکه‌های اجتماعی

روش اول و دوم درکنار هم بسیار مطمئن و دقیق خواهند بود و روش سوم در شرایط اضطراری و یا مشاوره قبل از مراجعه به تعمیرگاه مناسب است. برای تست و عیب‌یابی گیربکس اتوماتیک به صورت کاملا رایگان می‌توانید از هر سه روش با تعمیرگاه هادیلو در ارتباط باشید و همکاران ما با افتخار شما را راهنمایی خواهند کرد. صفحه تماس با ما

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک را چگونه انتخاب کنم؟

انتخاب تعمیرگاه گیربکس مناسب بسیار مهم است چرا که اگر به یک تعمیرکار غیرماهر مراجعه کنید نه تنها خودروی شامل به صورت کامل رفعی ایراد نخواهد شد بلکه هزینه تعمیر هم چندبرابر می‌شود چرا که باید دوباره برای تعمیر مجدد به جای دیگری مراجعه کنید پس در انتخاب تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک خوب، دقت کنید و وسواس به خرج دهید. اگر به اندازه کافی فرصت لازم را برای پیدا کردن تعمیرکار گیربکس مجرب بگذارید هم در هزینه نهایی صرفه جویی کرده‌اید و هم اینکه خودروی شما کامل تعمیر خواهد شد و نیاز نیست در بازه زمانی کوتاه دوباره برای تعمیر مجدد اقدام کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک خوب کجا هست؟

انتخاب تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک خوب خیلی هم راحت نیست ولی باز هم غیرممکن هم نیست. می‌توانید از راه‌های زیر تعمیرگاه گیربکس مناسب را پیدا کنید:

 • پرسش از نزدیکان و دوستان که تجربه خوبی از مراجعه به یک تعمیرگاه را دارند.
 • پرسش از فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو. زیرا این گروه تعامل زیادی به تعمیرگاه‌ها دارن و اطلاعات خوبی از تعمیرکاران محل زندگی شما خواهند داشت.
 • سرچ در اینترنت و پیدا کردن سایت اختصاصصی تعمیرگاه‌ها و دیدن کامنت‌های سایت.
 • پیدا کردن تعمیرگاه در شبکه‌های اجتماعی و دیدن کامنت‌های موجود در پیج‌ها
 • میزان گارنتی که تعمیرگاه به شما برای تعمیر و تعویض قطعه هم بسیار مهم است. هر چه مدت این گارانتی بیشتر باشد نشان دهنده مسولیت‌پذیری تعمیرکار و هم چنیین اطمینان خود تعمیرگاه به خروجی کار خودشان است.

لیست خودروهایی که تعمیر میکنیم

تعمیر گیربکس بنز در تعمیرگاه هادیلو

تخصص ما تعمیر گیربکس اتوماتیک است. تعمیر گیربکس اتوماتیک بنز در تعمیرگاه هادیلو هم انجام میگیرد با شش ماه ضمانت کامل. با مراجعه حضوری به تعمیرگاه برای عیب‌یابی سریع و دقیق با دستگاه می‌توانیم ایراد خودروی شما را پیدا کنیم و آن را ظرف ۴۸ ساعت تحویل بگیرید.

 

همیشه به یاد داشته باشید که داشتن یک ماشین اتوماتیک سالم نیازمند رسیدگی مداوم است پس:

 • حتما به علایمی مثل تقه زدن گیربکس، زوزه کشیدن جعبه دنده، گاز هرز خوردن و … ماشین توجه داشته باشید و هرگونه تغییر در صدا و سرعت و تعویض دنده و دور موتور را جدی بگیرید چرا که ادامه رانندگی با گیربکس معیوب قطعا موجب آسیب بیش‌تری به گیربکس و در نتیجه تحمیل هزینه‌های بسیار بالا برای شما می‌شود. پس در اولین فرصت  در صورت دیدن علایم مشکل در گیربکس اتوماتیک خود به تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.
 • در فواصل توصیه شده حتما نسبت به تعویض روغن گیربکس اقدام کنید و در صورت کم شدن سطح روغن و نشتی روغن گیربکس خود، حتما به دنبال علت نشتی روغن باشید.
 • سعی کنید تا ملاحظات مربوط به رانندگی با گیربکس اتوماتیک را رعایت کنید که می‌توانید در مقلات سایت با آنها آشنا شوید.

خودروی مشتریان ما

  دکمه تماس با ما