گیربکس دنده ای به اتوماتیک

تبدیل گیربکس دستی به اتوماتیک

 

 تا به حال به تبدیل گیربکس دنده ای به اتوماتیک خودروی خود فکر کرده اید؟

بسیاری از افراد از تعویض مرتب دنده و گرفتن زیاد کلاچ ناراضی هستند و بنا به دلایل متعدد مثل خستگی در ترافیک و یا معلولیت جسمانی در دست یا پاها و سهولت در رانندگی برای افراد مبتدی و … تمایل دارند تا خودروی ایرانی خود را که گیربکس دنده ای دارد به گیربکس اتوماتیک تبدیل کنند .باید گفت که این تبدیل گیربکس دارای مزایا و معایبی خواهد بود . از جمله معایب ان کاهش شتاب خودرو میباشد که البته این عیب در تمامی خودروهای دنده اتوماتیک وجود دارد پس اگر شتاب بالای خودرو برای شما مهم است گیربکس اتوماتیک برای شما راضی کننده نخواهد بود .

از مزایای گیربکس اتوماتیک میتوان به سهولت در رانندگی خصوصا در ترافیک شهری و عمر بالاتر موتور خودرو به خاطر تعویض دنده به موقع و کمک به افراد معلول و افراد مبتدی و … اشاره کرد.گیربکس های نصب شده تضمینی میباشند و گیربکس دنده ای خودرو  و دسته دنده تعویض میگردند.تعمیرگاه هادیلو به جهت جلب رضایت مشتری گیربکس تعویضی شما را تا یک سال ضمانت خواهد کرد و هر گونه ایرادی که از جهت گیربکس اتوماتیک نصب شده برای خودروی شما حادث گردیده باشد  هزینه آن  را از جمله هزینه انتقال به تعمیرگاه و هزینه تعمیر را تقبل خواهد کرد .

ذکر این نکته بسیار مهم است که برخی خودروهای داخلی قابلیت تبدیل شدن به گیربکس اتوماتیک را نداشته و یا تبدیل آن مقرون به صرفه نبوده و هزینه بالاتری دارد . برای اطلاع از اینکه آیا خودروی ایرانی شما قابلیت تبدیل گیربکس دنده ای به اتوماتیک را دارد یا نه با تعمیرگاه هادیلو تماس بگیرید.

 
ضمانت تعمیرگیربکس اتوماتیک

تبدیل گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه هادیلو دارای یک سال ضمانت کامل و بدون قید و شرط می‌باشد.

این ضمانت شامل هزینه جرثقیل و هزینه تعمیر و تعویض قطعه معیوب می‌باشد.

در هنگام تحویل خودروی خود از تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هادیلو، برگه و رسید ضمانت‌نامه را تحویل گرفته و نگهداری کنید.

آدرس

کرج، پایین‌تر از پل فردیس، اول جاده ملارد

زیر پل سرحدآباد

ساعت کاری

7 صبح تا 8 شب

شنبه تا پنجشنبه

تماس

موبایل: 09127698982

تلفن:02632861653

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *